Byłem na samym początku i nie wiedziałem nic. A dzięki kursowi i wiedzy tam zawartej, wszystko stało się jasne! Wcześniej samemu szukałem i nie wiedziałem, czego tak naprawdę potrzebuję i co mogę usprawnić. Właśnie dlatego polecam kurs wszystkim!”
Krystian Plocke

“Dzięki programowi i waszej pomocy zakupiłem odpowiedni sprzęt dla siebie. Na co dzień bardzo pomagają mi ćwiczenia z korkiem w celu poprawy dykcji. Jeśli ktoś robi muzykę i nagrywa to z pewnością znajdzie dla siebie w kursie masę technik, które pomagają artystom. Polecam!”
Marcin Petters


“Dowiedziałem się bardzo dużo z kursu, np. co to są podbitki, plecy i jak się je robi. Według mnie jest to taka
wiedza skondensowana w jednym miejscu, dzięki czemu nie musimy szukać wszystkiego w Internecie. Tomasz to dla mnie autorytet, bardzo dużo się od niego dowiedziałem i mam zaufanie do jego kursów.”

Szymon Łukomski

Co mówią nasi studenci?

Poznaj opinie studentów Szkoły Nagrywania Wokalu.

“Dołączyłem do kursu, bo nie wiedziałem, dlaczego moje utwory się nie przyjmują i mają mało wyświetleń.
Po kursie moje utwory stały się bardziej jakościowe i zdobyłem większe grono odbiorców, ponieważ wiem już jak promować swoją muzykę. W kursie wszystko masz na wyciągnięcie ręki i możesz zaczynać działać ze swoją muzyką!”
Jakub Supernak

„Brawo! Dom buduje się od wylania porządnego fundamentu. Po tym dopiero powinno się zabierać do stawiania ścian. Fundamentem jest podstawowa wiedza, która dzięki Hugiz Records zdobywamy podczas udziału w Szkole Nagrywania Wokalu.
Teraz już na dobre można oddać się swojej pasji i zająć profesjonalnym tworzeniem muzyki.”
Zbigniew Sawicki

„Uważam jest to
mega pigułka dla osób początkujących i średniozaawansowanych. Wiedza, do której dochodzi się latami praktyki. Mnie osobiście najbardziej interesował materiał na temat streamingu, który również został super wyłożony. Warto wspomnieć o dodatkowych bonusach, które otrzymujemy przy kursie.”
Michał Kuniszewski


„Świetny kurs dla wokalistów i osób myślących o przygodzie ze światem realizacji swoich utworów.
Przydatne kompendium wiedzy, kurs wyniesie Twój warsztat – zaczynając od pisania tekstu po realizacje.”

Karol Urban

„Dużo ciekawej wiedzy dotyczącej nagrywania, ale też aspektów pobocznych z tym związanych.
Przekazane informacje są przeskokiem poziom wyżej (przynajmniej dla mnie) jeżeli chodzi o nagrywki i już niedługo postaram się je przełożyć na praktykę.”
Andrzej Surowiński

“Nauczyłem się, jak technicznie nagrywać i dzięki temu
moja muzyka ma lepszy wydźwięk. W kursie miałem wszystko skupione w jednym miejscu, a z własnego doświadczenia wiem, że ciężko o dobre porady w Internecie. Polecam Ci zainwestować w pasję i to, co Ci daje frajdę!”
Krystian Pichliński